مسیر جاری :

فالکن / سواری

بازگشت

مسیر جاری :

فالکن / شاسی بلند

بازگشت

گاربر گرامی برای مشاهده فایل های مقالات و کاتالوگ نیاز به نرم افزار Adobe Reader خواهید داشت اگر این نرم افزار را بر روی سیستم عامل خود ندارید با کلیک روی عبارت دریافت فایل را دانلود نموده سپس نصب نمایید.
>> دریافت <<

بازگشت

با افزایش روز افزون کاربران اینترنتی و همچنین بالا رفتن سطح تقاضای مشتریان برای کالاهای مرغوبتر و خدمات بهتر از يک سو، و از سوی ديگر ترافيک های سنگين، آلودگی های روزافزون شهرهای بزرگ و همچنين ضيق وقت، خريد از بازارهای معتبر را برای بسياری مشکل کرده است. اين عوامل باعث شده است تا شرکت ها و فروشگاهای الکترونیکی بسیاری در سراسر جهان برای جلب رضایت مشتریان، اقدام به ارائه خدماتی بهتر در جهت راحتی و آسایش آنان کنند.
به همين منظور، اکسپرس تایربا مدیریتی 25 ساله، بعنوان اولین فروشگاه تخصصی مجازی بریجستون و فاکن در ایران در راستای این خدمات با ارائه قيمتهای کاملا رقابتی و ارسال رايگان اقدام به ساخت اين فروشگاه الکترونيکی کرده است.
همانطور که شعار و فلسفه وجودی بريجستون "خدمت به جامعه با کيفيت برتر" و همچنین فالکن “تایری با کیفیت بالا” می باشد. ما نيز تلاش می کنيم که با کيفيت ترين تايرهای جهان را با قيمتی مناسب به هموطنان عزيز ارائه دهيم.

بازگشت

در دنیای مجازی فروشگاه های الکترونیکی باید مجهز به پشتیبانی و خدمات پس از فروش جهت جلب رضایت و اطمینان مشتریان عزیز باشد.
بر این اساس اکسپرس تایر از طریق پل های ارتباطی زیر آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد :

بازگشت

شرکت تایر فالکن یک تولید کننده ژاپنی تایرهای سواری میباشد. این شرکت در سال 1983 رسما با نام تجاری اوتسو تایر و رابر(Ohtsu Tire&Rubber) تاسیس شد.
زمانی که آن‌ها در سال 2003 بخشی از صنایع لاستیک سومیتومو شدند خط تولید تایر ها تحت نام فالکن(Falken) فروخته شد.
در حال حاضر فالکن با زوج صنایع لاستیک سومیتومو و نام تجاری تایر های دنلپ، شرکت تایرهای دنلپ فالکن را شکل داده اند.
فالکن در سال 1983 در زادگاه خود ژاپن تاسیس شد و دوسال بعد به بازارهای آمریکا شمالی معرفی شد.
فالکن به عنوان تایر فابریک برای خودرو های SUZUKI ، SUBARU و DAIHATSU انتخاب شده است.

Falken Warranty

بازگشت